Δευτέρα, 28 Απριλίου 2014

Ο ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΝΤΖΗ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΧΑΛΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ


 1. ΒΑΙΟΥ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
2. ΓΑΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος ( Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
3. ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
4. ΖΙΩΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΣΤΕΦΑΝΟΥ   Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
5.ΖΙΩΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
6. ΖΙΩΓΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος( Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
7. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος ( Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
8. ΚΑΙΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος ( Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
9. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του  ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
10. ΛΑΚΙΑΡΑ ΕΛΛΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ   Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
11. ΜΗΤΡΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος  Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
12. ΜΟΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
13. ΜΠΑΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
14. ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Υποψήφια  Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
15.ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
16. ΣΠΙΝΤΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   Υποψήφια  Δημοτική Σύμβουλος  (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
17. ΤΣΙΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
18. ΧΑΛΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας)
19. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΤΑΖΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος ( Εκλογικής Περιφέρειας Οιχαλίας )

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΛΙΝΑΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ


1.ΑΥΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  Υποψήφιος   Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων)
2.ΓΕΩΡΓΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος ( Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων)
3.ΓΚΟΥΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων)
4. ΚΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων)
5. ΜΑΧΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ  Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων)
6. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων)
7. ΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων)
8. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΒΑΙΟΥ   Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων)
9.ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος ( Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων 0
10.ΤΣΙΝΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΥποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Πελλιναίων)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ


1. ΓΙΩΤΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
2.ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας )
3. ΔΙΒΑΝΕΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
4. ΖΩΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
5. ΛΙΟΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
6. ΛΙΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΙΟΥ  Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
7. ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ    Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος ( Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
8. ΜΙΧΑΗΛ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του  ΕΥΘΥΜΙΟΥ    Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
9. ΜΟΥΓΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
10. ΜΠΕΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ     Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
11. ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του    ΧΡΗΣΤΟΥ       Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
12. ΜΠΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
13. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
14. ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
15. ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
16. ΠΑΤΛΙΤΖΙΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος ( Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
17. ΡΑΡΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος ( Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
18. ΣΔΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
19. ΣΙΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
20. ΣΤΑΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
21. ΤΕΛΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
22. ΤΣΙΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)
23. ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας )
24. ΧΑΛΒΑΤΖΑΣ ΚΙΜΩΝ του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαρκαδόνας)

ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ
              
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΙΧΑΛΙΑΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας


1. ΚΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Οιχαλίας )
 2. ΚΟΥΚΩΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Οιχαλίας)
3. ΛΙΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Οιχαλίας )
4. ΣΠΑΝΟΥΛΗ – ΧΑΤΖΗΜΕΛΕΤΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ θυγ. ΗΛΙΑ Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Οιχαλίας)
5. ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Οιχαλίας)
6. ΧΑΛΟΣ (ΓΚΑΝΤΟΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Οιχαλίας)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ
 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


1.ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΠΡΕΣΒΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Φαρκαδόνας)
2.ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Φαρκαδόνας)
3.ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Φαρκαδόνας)
4. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ    Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Φαρκαδόνας
5. ΣΦΥΡΛΙΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΗΝΑ Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Φαρκαδόνας)
6. ΤΣΙΟΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Φαρκαδόνας)

ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ         
        

1.ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος (Τοπικής Κοινότητας Αχλαδοχωρίου)
2.ΜΑΛΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ Υποψήφιος Εκπρόσωπος (Τοπικής Κοινότητας Αχλαδοχωρίου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΩΡΓΑΝΑΔΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


1.ΚΑΡΑΤΖΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γεωργανάδων)
2.ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γεωργανάδων)
3.ΜΠΑΚΟΣ ή ΜΠΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γεωργανάδων)
4. ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ  Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γεωργανάδων )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΡΙΖΑΝΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


1.ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γριζάνου)
2.ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γριζάνου)
3.ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γριζάνου)
4.ΣΤΑΜΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΔΑΛΗ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γριζάνου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΣΕΛΛΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ       
      

1.ΒΛΑΧΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος (Τοπικής Κοινότητας Διάσελλου)
2.ΤΣΙΟΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφια Εκπρόσωπος (Τοπικής Κοινότητας Διάσελλου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΖΑΡΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ     
        

1.ΛΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Ζάρκου)
2.ΜΠΟΥΣΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Ζάρκου)
3.ΡΑΓΓΟΣ ΒΑΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Ζάρκου)
4. ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Ζάρκου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ     
    

1.ΓΚΑΤΟΝΑΣΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κεραμιδίου)
2.ΚΟΤΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κεραμιδίου)
3.ΤΑΦΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ  Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κεραμιδίου)
4. ΧΡΗΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κεραμιδίου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΟΚΟΤΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ         


1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κλοκοτού)
2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κλοκοτού)
3. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κλοκοτού)
4.ΦΛΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κλοκοτού)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΝΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


1. ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κρήνης)

2. ΚΑΛΟΥΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κρήνης)

3. ΜΑΝΑΣΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κρήνης)

4. ΠΛΑΤΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κρήνης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΟΜΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ    


1. ΚΑΙΝΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΟΥ  Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Νομής)
2. ΜΑΜΑΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Νομής)
3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Νομής)
4.ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΩΜΑ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Νομής)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΝΟΤΗΤΑΣ

      
1. ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ Υποψήφιος Εκπρόσωπος (Τοπικής Κοινότητας Παναγίτσας)
2. ΠΕΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος (Τοπικής Κοινότητας Παναγίτσας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΟΠΟΡΟΥ
 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ   
      

1.ΖΑΜΠΡΑΚΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πετρόπορου)
2.ΚΑΛΑΙΖΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πετρόπορου)
3.ΜΠΑΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πετρόπορου)
4.ΦΟΡΤΟΤΗΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πετρόπορου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


1.ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΥΡΙΤΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πετρωτού)
2.ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πετρωτού)
3.ΣΑΠΟΥΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πετρωτού)
4.ΦΛΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  ΦΩΤΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πετρωτού)


  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΗΝΕΙΑΔΟΣ
  ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ      

1.ΒΟΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πηνειάδος)
2.ΔΙΒΑΝΕ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πηνειάδος)
3.ΚΑΨΙΩΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πηνειάδος)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕΡΒΩΤΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


1.ΖΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Σερβωτών)
2.ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΩΜΑ Υποψήφιος Σύμβουλος ( Τοπικής Κοινότητας Σερβωτών)
3.ΤΟΛΙΟΥ ΒΑΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Σερβωτών)
4. ΤΣΙΑΚΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του  ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Σερβωτών)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


1. ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Ταξιαρχών)
2. ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Ταξιαρχών)
3. ΜΠΑΡΕΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Ταξιαρχών)
4. ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Ταξιαρχών)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


1.ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ Υποψήφιος Σύμβουλος  ( Τοπικής Κοινότητας Φανερωμένης)
2. ΚΑΜΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος  (Τοπικής Κοινότητας Φανερωμένης)  
3. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ Υποψήφιος Σύμβουλος  (Τοπικής Κοινότητας Φανερωμένης)
4.ΠΛΕΞΙΔΑ ΒΑΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ Υποψήφια Σύμβουλος ( Τοπικής Κοινότητας Φανερωμένης)

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Macys Printable Coupons